Press "Enter" to skip to content

Про сервіс «ProCredits»

Сервіс «ProCredits» створений, щоб спростити життя клієнтам МФО. Він дозволяє розібратися в розмаїтті мікрокредітних організацій і дозволяє вибрати кращий варіант кредитування. Люди, що відвідали «ProCredits», здатні моментально отримати інформацію про заклади, що їх зацікавили, і зрозуміти, наскільки вигідна отримана кредитна пропозиція.

Величезним плюсом сервісу є той факт, що для його використання не потрібна реєстрація. Користувачам достатньо відвідати портал і скористатися представленим інтерфейсом. Нічого додаткового не потрібно.

Призначення сайту «ProCredits»

Основне призначення сайту «ПроКредит» вже зазначено вище. Він створений, щоб допомагати людям, що мають потребу в грошах. З його допомогою можна:

  • порівнювати пропозиції різних кредитних компаній, вибираючи кращі варіанти;
  • розсортувати фінансові організації за обраними позичальником критеріями;
  • вивчити актуальні рейтинги МФО, що відображають реальний стан справ і останні зміни в діяльності подібних закладів;
  • подавати заявки на мікрокредити.

Тобто, сервіс містить все, що може знадобитися потенційному клієнту МФО. Тут можна вивчити кредитні пропозиції, вибрати оптимально відповідний варіант з мінімальною ставкою і максимальною сумою позики і відразу ж оформити заявку.

Як користуватися ресурсом?

Щоб оформити позику через сервіс «ПроКредит», досить скористатися його функціоналом. Для цього потрібно:

  1. відвідати портал;
  2. розсортувати компанії, вказавши критерії, що зацікавили;
  3. вибрати оптимально відповідний варіант і натиснути кнопку, яка пропонує оформити позику;
  4. після чого залишиться слідувати рекомендаціям системи і чекати рішення співробітників кредитної організації про схвалення або відхилення заявки.

Важливою перевагою системи є той факт, що користувачі здатні оцінити кожну організацію за кількома різними критеріями, починаючи від розміру процентної ставки і закінчуючи містами і населеними пунктами України, де є офіси компаній.

Поради експертів сервісу «ProCredits»

Крім порівняння різних мікрокредітних компаній на порталі «ProCredits» присутні поради експертів, які допомагають в оформленні позик. В результаті люди,що відвідали портал, отримують корисну інформацію, що дозволяє уникнути помилок і правильно розрахувати власні фінансові можливості.

При цьому працівники сайту не співпрацюють з представниками МФО і надають користувачам об’єктивну, чесну інформацію. На порталі відсутня реклама кредитних організацій, оскільки розміщення подібних записів і рекламних роликів суперечить призначення сервісу. Більш того, представлені на сайті відомості регулярно оновлюються і доповнюються, що дозволяє їм залишатися актуальними і допомагати відвідувачам вибирати кредиторів.

Відгуки про «ProCredits»

Щоб остаточно переконатися в чесності сервісу «ProCredits», слід вивчити відгуки про сайт. Коментарі користувачів дозволять переконатися в достовірності наданої інформації і допоможуть отримати додаткові відомості про різні МФО. Якщо відомостей з відгуків виявиться недостатньо, варто відразу скористатися функціоналом сайту і переконатися у зручності сервісу на особистому досвіді.